Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Zuby a dásně


Dávkování
Smíchejte 10 kapek MMS s 50 kapkami citrónu nebo 10% kyseliny citrónové (nebo 10 kapkami 50% kyseliny citronové - zejména při větších množstvích je to praktičtější), počkejte 3 minuty, a pak přidejte půl sklenice vody. Směs nalévejte na měkký zubní kartáček, a dobře si vyčistěte zuby a dásně. Je dobré si jejich takto čistit 3 - 4 krát první tři - čtyři dny, pak stačí jednou denně. Zbytek roztoku použijte na vypláchnutí úst. Dělejte to pomalu, aby látka Cl02 měla čas uvolnit se z tekutiny. Cl02 zničí všechny mikroby a bakterie aniž poškodil citlivé dásně a bolavá místa na jazyku. Zuby si pak i nadále čistěte MMS roztokem ještě několik týdnů alespoň jednou denně. Stav vašich úst by se měl zlepšit již po prvním týdnu a po několika týdnech by mělo být zdraví vašich úst excelentní. Na udržení zdravé ústní dutiny pak bude stačit, když si budete mýt zuby MMS roztokem dva - tři krát týdně.

Účinky MMS
Jestliže máte velké bolesti zubů, ale nemůžete jít okamžitě k dentistům, MMS jejich může zahnat během pár minut - pokud podržíte aktivován roztok v ústech nejméně dvě minuty.

Citlivé zuby (bolest zubů vystavených tlaku - například, když kousnete) obvykle znamenají, že se vám pod zuby tvoří infekce. Tehdy je dobré, pokud budete svou obvyklou dávku MMS užívat častěji (např. ne jen ráno a večer, ale každé dvě hodiny), a to několik dní, dokud bolest nezmizí. Můžete tak zachránit své zuby před vytržením.

MMS řeší i problém zápachu z úst. Stačí, když si vždy při čištění zubů MMS roztokem vykartáčovat i jazyk, a to zejména jeho nejzadnější část, kde je nejideálnější prostředí pro tvorbu bakterií, které jsou hlavní příčinou zápachu. Dlouhodobé čištění zubů MMS jejich pomáhá i bělit.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=209Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum