Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Alzheimerova choroba


Dávkování
Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množství aktivátoru - čerstvé citronové šťávy nebo 10% kyseliny citrónové. Roztok se promíchá krouživým pohybem sklenice a nechá 3 minuty stát. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody, ovocné šťávy nebo bylinkového čaje a po vypití zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost roztoku. Vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle (do 10 minut), nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost.

Účinky Alzheimerové nemoci
Alzheimerova choroba je fyzické onemocnění, které způsobuje změny v mozku. Je formou demence. Ovlivňuje paměť člověka, jeho náladu a chování. Nikdo přesně neví, co způsobuje Alzheimerově onemocnění. Víme, že dochází k fyzickým změnám v mozku. Alzheimerova choroba napadá mozkové buňky zvané neurony. Neurony si předávají impulsy navzájem. Tyto impulsy nám umožňují přemýšlet, pamatovat si a povídat. Když se mozkové shluky (plaky) a mozkové uzlíky vytvoří v mozku, mohou narušit tok těchto impulsů. S přibývajícím věkem je běžnější, že se v mozku lidí vytvoří některé z těchto forem. Ale u většiny lidí s Alzheimerovou chorobou stěžují myšlení, paměť a provádění jednoduchých úkolů.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=34
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum