Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz
MMS je zkratka pro Master Mineral Solution (Mistrovský Minerální Roztok)

Jedná se o přesnou koncentraci Chloritanu Sodného (MMS), který je před použitím aktivován přesným množstvím 10% roztokem kyseliny citronové (Aktivátor). MMS1 je jednoduchý preparát z chloritanu sodného (NaClO2, angl. Sodium chlorit) a aktivátoru kyseliny citronové (C6H8O7). Chloritan sodný se přidává do zubních past, ústních vod, roztoků na čištění očních čoček, žvýkaček, nebo se prodává ve formě tablet na dezinfekci vody pro kempující a turisty. Oxid chloričitý ve formě plynu (ClO2, angl. Chlorine dioxide), který aktivováním chloritanu sodného vzniká, je známý jako prostředek používaný při úpravě vody, dezinfekci ve zdravotnictví a potravinářském průmyslu. Kyselinu citrónovou, která se nachází především v citrusových plodech a používá se v domácnostech a potravinářství například k přípravě nápojů a konzervaci, určitě znáte.

MMS2 je minerální látka chlornan vápenatý (Ca (ClO) 2, angl. Calcium hypochlorit), který se používá na úpravu a dezinfekci pitné vody, ale i ošetření vody v plaveckých bazénech. Chlornan vápenatý se po styku s vodou okamžitě mění na kyselinu chloru, která je právě tou účinnou obrannou látkou imunitního systému. MMS2 není nutné aktivovat kyselinou citronovou.

Účinná látka je Chlordioxid (Oxid chloričitý). Jde o látku, která se těsně před užitím začne vyvíjet smícháním dvou složek, je již přes sto let ve zdravotnictví používaný chlordioxid. Pan Humble byl ovšem prvním koho napadlo ho použít uvnitř lidského těla.

MMS smíchaný v přesném poměru s obyčejnou kyselinou citrónovou uvolňuje po dobu 12 hodin v lidském těle určité množství chlordioxidu, který selektivně ničí vždy jen a pouze patogenní mikroorganismy (parazity, bakterie a viry) neboť  ty jsou kyselé povahy narozdíl od zdravých lidských buněk a tkání, které jsou zásadité. Tím rozváže ruce imunitnímu systému, který pak může opět dělat svou práci. Samotný chlordioxid se rozloží na běžné látky, které tělo vyloučí nebo může dále využít.

Jednoduché, geniální a nesmírně účinné. MMS není "lék" ale zcela normálně fungující chemická látka, proti níž patogeny nemohou vyvinout odolnost, jako v příklade antibiotik. Pan Jim V. Humble vše dopodrobna vysvětluje ve své knize, která vyšla také v ČR a SR.

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
MMSFórum
MMS je látka, která zabíjí viry, bakterie a koky. Když se ClO2 v žaludku vstřebá, dostává se přímo do krevního oběhu rozpuštěný v krevní plazmě a navázaný na hemoglobin červených krvinek. Jeho první cesta vede do jater (přes vena portae). Hlavní funkce jater - detoxikace (léků, jedů atd.); produkce cukrů, hormonů a imunoproteinů - se účinkem přijatého ClO2 podstatně zlepšují.

Když konzumujeme MMS aktivovaný kyselinou citronovou, je využití ClO2 v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitamíny, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty natolik, že se jejich dosavadní podávané množství muže i snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků, jako např. zvýšení energie, vitality a schopnosti koncentrace, rychlého uzdravování, lepšího krevního oběhu, menšího sklonu k tvorbě křečových žil, jemnější pleti a rychlejší regenerace po sportovních výkonech.
MMS je produkt, který se rovněž může skvěle využívat zevně (k dezinfekci). Ve zprávě Baylor Research Foundation stojí: "Tekutý stabilizovaný kyslík" (MMS bez aktivátoru v ředění 3%) úspěšně působí proti několika druhům anaerobních bakterií a kvasinek (Staphylococci, Streptococci, Giardia lamblia, Salmonella, Escherichia coli, Candida albicans). Jednou z překvapivých vlastností je, že ClO2 používaný vnitřně nemá žádný negativní účinek na mikroaerofilní bakterie kyseliny mléčné. Mikrobi, kteří s námi žijí v symbióze, nejsou radikály chlóru ničeni, protože ty zasahují jen patogeny kyselé povahy."

MMS likviduje patogeny oxidací. Iont oxidu chloričitého při styku s povrchem bakterie, viru či  infikované buňky okamžitě doplní svou elektronovou vazbu z jejího povrchu. Každý iont ClO2 může odebrat z elektronového obalu molekul patogenů až 5 elektronů, a tím prorazit otvor do jejich buněčné membrány. Při použití MMS tak nehrozí problém jako u antibiotik, že při dlouhodobém působení, během něhož se antibiotika snaží narušit jádro patogenu, by mohly tyto nalézt účinný způsob obrany a stát se proti antibiotiku odolné. MMS narušuje patogeny okamžitě při prvním styku, tedy si nemají jak vytvořit obranu.

MMS je účinné již při nízkých koncentracích. Pozůstatkem chemické reakce v těle je chlorid sodný (NaCl kuchyňská sůl) a kyslík, který se stane součástí vody nebo kysličníku uhličitého (to, co vydechujeme). Tedy při užívání MMS nevznikají žádné škodlivé látky a vedlejšími účinky. Atomy rozpadlých molekul patogenů jsou rozptýleny a budou z těla vyloučeny. Zdravé buňky přitom MMS vůbec neohrožuje, neboť oxidační potenciál (E °) molekul oxidu chloričitého (0,95 V) je nižší než oxidační potenciál kyslíku (1,3 V), který tělu neškodí. Stejně tak neškodí ani střevní flóře nebo jiným užitečným mikroorganismům. Všechno zdravé a silné tedy zůstává uchráněno a MMS ničí pouze bakterie, viry, plísně, paraziti tedy vše nezdravé.

Přestože oxid chloričitý je jedním z nejslabších oxidantů, je díky jeho schopnosti přijmout do své molekulové vazby až 5 elektronů nejúčinnějším známým ničitelem patogenů. Ve srovnání s ním silné oxidanty, například ozon (2,07 V) nebo peroxid vodíku (1,78 V) dokážou přijmout do své molekuly pouze 2 elektrony. Přestože kromě patogenů zabíjejí i zdravé buňky a poškozují tkáně, používají se ve zdravotnictví dokonce i intravenózně (nitrožilně).

Poznámka: Oxid chloričitý je něco úplně jiného než chlor. Pokud oxid chloričitý rozptýlí oxidací molekuly patogenů na jednotlivé atomy, naopak chlór vytváří spolu s molekulami patogenů nové, často karcinogenní nebo jedovaté sloučeniny, které mohou být pro lidský organismus nebezpečnější než patogeny, které zničí.