Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Virusy, baktérie, plísně, kvasinky jiné škodlivé mikroorganizmy


Dávkování
Nejnovější výzkumy říkají, že je vhodnější a účinnější užívat menší množství kapek vícekrát denně než více kapek 2-3 krát denně. Přijatelnější je konzumovat např.. 5-10 krát po 2-4 kapky, než 2-3 krát po 8-15 kapek. V podstatě jde o to, aby v těle byla určitá hladina chlordioxidu / vytváří se v MMS /. Chlordioxid působí v těle přibližně 1-2 hodiny, proto jsou opakované menší dávky vhodnější. Různé způsoby dávkovaní naleznete na diskusních fórech a v sekci "Užívání MMS". Při správním určení dávky pro konkrétní případ, je důležité tělo pozorovat, jakou dávku a kdy ještě snese a kdy už ne. Dávky se totiž odvíjí od různých faktorů: váha člověka, zdravotní stav, začátek léčby nebo udržovací dávka apod.

Účinky MMS
MMS je nejsilnější a téměř univerzální zbraní proti všem chorobám. Bakterie a viry (příčina 90% všech nemocí) si na MMS nemohou vyvinout odolnost. Účinná látka MMS je používána více než 70 let ve zdravotnictví na sterilizaci podlah, operačních stolů. Používá se také v neaktivní formě k desinfekci pitné vody. V současnosti můžeme tohoto zabijáka patogenů spolupracujícího s imunitním systémem použít k bezpečné likvidaci choroboplodných zárodků v lidském těle. I když to je určitě překvapující, při správném použití může imunitní systém využít tohoto likvidátora k útoku pouze na ty bakterie a viry, které tělu škodí a přitom v těle vůbec neovlivní přátelské bakterie a ani zdravé buňky. MMS (přesněji řečeno chlordioxid, který vzniká smícháním MMS a aktivačního roztoku) při styku s povrchem bakterie, viru, kvasinkou, či s buňkou, která je "nakažená" (vnitřek buněčná infekce) okamžitě doplní svou elektronovou vazbu právě z povrchu bakterie, viru či nakažené buňky. Tím významným způsobem naruší povrch a pronikne dovnitř choroboplodného mikroorganismu, čímž dojde k jeho rychlé destrukci. Chlordioxid nereaguje se zdravými buňkami, tyto nechává zcela bez povšimnutí a bez jakékoliv reakce. Jakož říká i MUDr. Hesselink: je dokázáno, že chlordioxid je již při pozoruhodně nízkých koncentracích smrtící pro všechny známé infekční organismy. Týká se to parazitů, plísní, bakterií i virů.


Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum