Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Kožní onemocnění (rány, ekzémy, infekce, vyrážky, akné, vředy, lupénka, rakovina kůže, plísně, houby)


Dávkování
Při kožních onemocněních si můžete zvolit z různých způsobů aplikace. MMS se dá aplikovat sprejem, obkladem, vtíráním do kůže nebo jako koupel.

V případě aplikaci MMS sprejem, odpovídá roztok koncentraci 40 kapek v 1 / 2 sklenice vody. Tento roztok zůstává čerstvý po dobu asi 3 dnů. Proto zůstává čerstvý tak dlouho, protože je silný. Jakmile se rozpustí v těle, tak se rychle rozpadá. Na kůži se rozpadne, když uschne. Použijete-li váš roztok ve spreji asi jednou za hodinu nebo jednou za dvě nebo tři hodiny po celý den, projevy na kůži zmizí. Roztok nechte uschnout na postiženém místě. V případě vyrážky ošetřete sprejem celou vyrážku. Večer před spaním opláchněte čistou vodou, osušte a znova ošetřete sprejem před lehnutím do postele. U dětí do 2 let navrhuji roztok zředit nejméně dvakrát nebo aktivovat pouze 5 kapek MMS namísto 20. MMS ve spreji málokdy způsobí píchání, pálení nebo bolest, ale může se to stát. Pokud se to stane, vylijte 1 / 2 kapaliny z láhve a naplňte ji vodou. Takto zředíte o 50%. Pokud to stále štípe, pak zřeďte stejným způsobem. V ředění pokračujte, dokud to nebude štípat. Existuje mnoho problémů kůže, obvykle jsou to vředy a akné, vyrážky. Mohly by být otravou nebo dokonce rakovinou. Většinou se MMS aplikuje přímo na ně. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je stříkáním asi 1 dl sprej, který dělá jemnou mlhu. Pak používejte sprej na veškeré bolesti, zranění nebo kožní vyrážky, které mohou nastat. Na povrchu těla je třeba používat mnohem silnější koncentraci, než při vnitřním užívání.
Tento sprej použijte také na plíseň nohou. Po uschnutí ošetřeného místa ho můžete opláchnout, pokud chcete, ale to není nutné. Pokud ošetření sprejem způsobuje bolest nebo pálení, pak snižte koncentraci na 1 / 2 doplněním čistou vodou. Snižujte koncentraci tímto způsobem, dokud ošetření sprejem stálé způsobuje pálení. V několika ojedinělých případech se může stát, že roztok ve spreji neúčinkuje, pak to může být houba, která s MMS nereaguje.

MMS pro koupel vytvoříte z 30 kapek Chloritanu sodného a 2,5 čajové lžičky (150 kapek) aktivátoru citrónové šťávy nebo kyseliny citrónové, který nakapete do sklenice. Obsah sklenice krouživým pohybem zamíchejte, počkejte 3 minuty a vlijte do vany. Koupel by měla trvat 20 - 30 minut. Na množství vody velmi nezáleží - množství vytvořeného ClO2 plynu se tím nezmění. Do vany však nepřidávejte šampon, mýdlo, parfémy. MMS nechte působit na celé tělo i vlasy. V polovině koupele je dobré přidat horkou vodu, aby byla teplota lázně dostatečná. Teplá voda otevírá póry pokožky a umožňuje MMS lépe proniknout do svalové hmoty. Pokud máte na pokožce otevřené rány, snižte dávku MMS na 20 kapek chloritanu sodného a 100 kapek (1,5 čajové lžičky) kyseliny citrónové.

Použití MMS vetřěním do kůže může být velice prospěšné. Ničí téměř všechny druhy známých onemocnění kůže a léčí popáleniny a rány všeho druhu za 1/2 běžné doby. Na povrchu těla je třeba používat mnohem silnější koncentraci, než při vnitřním užívání.
Do sklenice dejte 20 kapek MMS a přidejte 100 kapek kyseliny citrónové a krouživým pohybem promíchejte, počkejte 3 minuty a potom doplňte sklenici vodou obyčejnou, nebo destilovanou. Destilovaná voda, je čistší než ostatní voda, proto zvažte povahu vašeho ochoření a pak si vyberte (například v případě popálenin je lepší destilovaná). Ve sklenici tedy máte roztok, který aplikujte do kůže, pak vyčkejte, než se vstřebá. MMS se na kůži  rozpadne, když uschne. Použijete-li váš roztok asi jednou za hodinu nebo jednou za dvě nebo tři hodiny po celý den, bolest zmizí. Roztok nechte vždy působit na bolestivém místě. V případě vyrážky ošetřete celou vyrážku. Večer před spaním opláchněte čistou vodou, osušte a znova ošetřete před lehnutím do postele. U dětí do 2 let navrhuji roztok se zředit nejméně dvakrát nebo aktivovat pouze 5 kapek MMS namísto 20.

Při aplikace MMS obkladem na kůži se doporučuje stejné množství jako při ostatních aplikacích, tedy smíchejte 20 kapek chloritanu sodného se 100 kapkami (1,5 čajové lžičky) kyseliny citrónové a krouživým pohybem promíchejte. Tuto směs nechte odstát přesně 3 minuty, dolijte sklenici do poloviny. Touto směsí navlhčete hadřík (obvaz) a aplikujte ji na kůži, nechte ji působit podle potřeby. Takto připravenou směs můžete používat během tří dnů, pak je třeba připravit nový roztok. Po nanesení roztoku ho nechte vyschnout, dosáhnete tak plný účinek. Pokud by byl roztok pro vás stále silný, zřeďte ho vodou tak, abyste dosáhli pro sebe vhodnou koncentraci.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=99
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=101

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum