Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Cukrovka


Dávkování
MMS1 se pro užívání v tobolkách připravuje podobně, jako když se pije, ale roztok chloritanu sodného se kápne přímo do kapsle a aktivuje se stejným počtem kapek 50% kyseliny citrónové (50% aktivátor vyrobíte smícháním stejného počtu zarovnaných lžic kyseliny citronové a vody). Tobolku po naplnění hned zavřete a užijte. Tobolku zapijte vodou. Pokud chcete užít větší množství, použijte dvě kapsle. Prázdné gelové kapsle (ideální je velikost 0) se dají sehnat / objednat v lékárnách nebo na internetu například zde baleny po 100 ks. Nouzově si můžete koupit kapsle např. s vitaminem C a vyprázdnit je. Při běžných nemocech (nachlazení, chřipka…) by denní dávka nemněla překračovat 30 kapek, záleží však jak reaguje vaše tělo na toto dávkování, jelikož někomu se nevolnost a průjem muže dostavit i dříve a někomu třeba vůbec. Pacient by si po přečtení všech možností užívaní  , měl sám dosledovat jaké dávkování je pro jeho organizmus nejideálnějším. V závažných případech se MMS podává injekčně. Někteří uživatelé diabetici také zkoušeli různé kombinace MMS1 a MMS2 (např. MMS1 užívali ráno a MMS2 večer). Někteří diabetici však doporučují užívat jenom MMS2, při dávkách 2 kapsle denně, ráno a večer. MMS2 se užívá v želatinových tobolkách velikosti nula naplněných práškem. Při požití kapsle je třeba vypít dvě sklenice vody. Pokud si tělo bude později žádat další tekutiny, neváhejte mu jej poskytnout. Při užívání MMS2 každé dvě hodiny stačí použít na další užití už jen jednu sklenici vody. MMS2 neovlivňuje užívání jiných léků, a ani léky neovlivňují účinnost MMS2.

Účinky MMS při
Při cukrovce typu I a II kombinace MMS1 a MMS2 upravuje hladinu cukru v krvi, při dodržováni Vaši udržovací dávky by hladina cukru neměla nijak rapidně kolísat. Zvýšená hladina cukru muže být také způsobená parazitárními infekcemi a viry jako virus příušnice, slinivkové motolice, střevní motolice, HA virus, škrkavek. MMS1 i MMS2 působí na všechny druhy parazitů a virů, tak že je zlikviduje.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=58
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=31
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=17

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum