Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Rakovina


Dávkování
Stádium 1-3: Účinnou metodou na zvládnutí rakoviny je protokol zvaný 6x6. To znamená, že užijete šest kapek MMS aktivovaných 30 kapkami aktivátoru, a po hodině dalších šest aktivovaných kapek, a to opakujete třikrát denně: ráno, poledne a večer. Samozřejmě, při těžkých případech rakoviny začněte dávkou 1x1. Tuto dávku můžete každý den zvyšovat, tedy 2x2, další den 3x3 atd. Pokud se ale objeví nevolnosti, zvracení nebo průjem, snižte dávku o jednu nebo i dvě kapky alespoň na jeden den, pak v zvyšování kapek znovu pokračujte. Takto můžete postupně zvyšovat dávku až na 15 kapek. Při tomto počtu by již rakovina měla být skoro vyléčena.

Stadium 4: Další metodou na zvládnutí rakoviny je užívání jedné kapky MMS1 spolu s aktivátorem každou hodinu minimálně deset hodin denně. Když uvidíte, že dokážete snést takové množství MMS1 po několik dnů, zvyšte dávku na 2 kapky, a postupně až na 8 - 10 kapek každou hodinu.

Další možností pro zintenzivnění léčby je vedle užívání MMS1 užívání MMS2 tobolek, a to alespoň čtyři krát za den, s postupným zvyšováním na šest a více za den. Samozřejmě, začněte pomalu, uvidíte, jak to vaše tělo bude zvládat.

Účinky MMS při rakovině
Tato procedura byla použita u případů rakovin dostatečně často, abychom se mohli přesvědčit, že jde o až dosud nejúspěšnější postup proti život ohrožujícím onemocněním. Při ošetření méně závažných onemocnění, jako je běžná chřipka či nachlazení samozřejmě nemusíte postupovat tak intenzivně, jak je dále popsáno.
Ověřená metoda užívá dvou odlišných postupů, jak dostat chlordioxid do těla. Prvním z nich se vyvinula z té, jíž jsme zprvu říkali "Klářin předpis 6 a 6". Nemocný dostal 6 kapek aktivovaného MMS a po hodině dalších šest kapek. Přitom se dělá spousta ohromujících věcí. Z této metody se pak vyvinul postup užívající 6 a 6 třikrát denně - ráno, v poledne a večer před spaním. Když se pak oba postupy skombinovali společně, byly výsledky v mnoha případech prostě úžasné. Rakoviny vysychaly, tumory se jednoduše začaly rozpadat a mizely i jiné zdravotní problémy. Tito závěry se opírají o konkrétní zkušenosti lidí, kteří si MMS postupy vyzkoušeli na vlastní kůži a své zkušenosti pak poskytli panu Humblovi.
Nemůžete ovšem začít s postupem 6 a 6 u velmi nemocných lidí. Ti musí vždy začínat velmi opatrně. U nových a velmi nemocných rakovinových pacientů obvykle začínáme s 1 kapkou. Užíváme tedy postupu 1 a 1. To znamená, že napoprvé namícháme dávku z jediné kapky, hodinu vyčkáme, a pak podáme druhou dávku z jedné kapky. Takto postupujte ráno, v poledne a navečer. Celkem to pro velmi nemocného člověka dělá 6 kapek denně. Někteří lidé mohou při následném dodržení stejného postupu začít s 2 a 2, čili celkem 12 kapkami denně. Počet kapek užívaných v počátečních dávkách je třeba určit podle toho, jak je kdo nemocný. Člověk, který může normálně chodit, může začínat na dávce 6 a 6 kapek. Nicméně, bez ohledu na to s kolika kapkami někdo začíná, jestliže nepocítí žádnou nevolnost, měl by příští den zvýšit počet kapek, ale vždy jen o jednu. Když někdo začne na 6 a 6 pak tedy nazítří půjde na 7 a 7 třikrát v průběhu dne, a další den to bude 3x 8 a 8. Když se pak dostaví pocit nevolnosti, musíte vždy na jeden den brát o jednu nebo dvě kapky méně, a pak opět začít zvyšovat. Toto je rozšířený způsob využití Klářina předpisu 6 a 6 s odstupem jedné hodiny. Musí se navyšovat pozvolna, opatrně, o jednu kapku více v každé denní dávce dokud se nedospěje na 15 a 15. Může to chvíli trvat, než se dostanete tak daleko, ale do té doby by rakovina měla být téměř poražena. Nemocnému nezřídka bývá nevolno a často bude muset snížit dávku. Základním principem u všech život ohrožujících chorob je vždy brát tolik MMS kolik tělo snese a udržovat tak jeho hladinu v těle co nejvýše, aniž by to vyvolalo zvracení nebo déletrvající průjem. Během dne tedy nebere jedinou velkou, ale s odstupy mnoho menších dávek podle shora uvedeného postupu. Když se budete držet zvyšování dávek tak, aby to bylo na hranici snesitelnosti, dostaví se úspěch. Vždy když se projeví nevolnost, o několik kapek ustupte.
Je to vzácné, ale občas se stává, že někdo dosáhne bodu, kdy jeho tělo reaguje těžkými průjmy nebo nevolností. V takovém případě okamžitě přestaňte s dalšími dávkami a vyčkávejte, dokud tento stav nepomine. Pak začněte znovu, s méně kapkami na dávku; raději s méně než polovinou množství, u nějž jste přestali. Všechny denní dávky by měly být stejné, takže, pokud snížíte například na 9 kapek aktivovaného mms, budou všechny denní dávky po 9 kapkách mms s odstupy po 1 hodině, opakovaně třikrát denně. (to znamená celkem 6 dávek po devíti kapkách). Pamatujte, berte nebo podávejte vždy jen tolik, kolik člověk snese, aniž by mu potom bylo špatně nebo dostal průjem.

Rakovinový test
Je tady jedna možnost, o níž vám váš lékař pravděpodobně nikdy neřekne. Už více než 25 let existuje z 99% úspěšný test na rakovinu. Je efektivnější, bezpečnější a levnější, než všechny ostatní rakovinové testy. Nazývá se AMAS test. Přitom nemusíte "chodit po doktorech"; je to test, který se dá objednat přes internet. Stojí kolem 165 dolarů. Odběrová sada přijde zdarma. Uděláte jen šmouhu vlastní krví, zásilku odešlete a zaplatíte dobírkou, až když přijdou výsledky. Tento test zkoumá přítomnost specifických rakovinových protilátek. Podívejte se na www.oncolabinc.com. V případě sebemenších pochyb si tento test nechte udělat.
Představu o tom, zda se MMS ujal vašeho rakovinového problému, si můžete udělat vyhodnocením pocitů nevolnosti. Vezmete si, povězme jednu kapku MMS nebo dokonce jen 1/2 a nebude vám nevolno. Pak začněte počet kapek dvakrát denně zvyšovat o jednu ráno a jednu večer. Jestliže vám po 1/2 kapce ráno nebude nevolno, večer nebo později odpoledne zkuste jednu celou. Příští ráno už dvě a večer 3 kapky. Dříve nebo později po určitém počtu kapek pocítíte slabou nevolnost. Napříště tedy jednou nebo dvakrát po sobě vezmete o jednu nebo dvě kapky méně, a pak zase začnete zvyšovat. Pořád hledejte bod, při němž začnete pociťovat nevolnost, pak uberte a pokuste se opět zvyšovat.
Brzy tak z vlastní zkušenosti, podle toho, zda můžete překročit bod, při němž vám předtím bylo nevolno a pokračovat se stále větším množstvím kapek, rozpoznáte, jestli vám to pomáhá. Návaly nevolnosti znamenají, že část nádoru byla zničena a odumřelá hmota je pak jed, který tělo musí mít čas uklidit. Stav, při němž se musí odstranit tyto trosky, je součástí léčení. Tělo to dokáže, ale v náběhu tohoto procesu vám může být třeba špatně od žaludku, můžete dostat průjem nebo se to projeví i zvracením. S tím jak rakovina zaniká, tělo prostě musí dostat čas odstraňovat jedy. S ustupující zhoubou pak tělo snáší stále víc a více kapek. A toho lze využít jako indikátoru. Jakmile totiž zjistíte, že můžete postupně navyšovat kapky, aniž by se dostavovala nevolnost, je to znamení, že tělo dělá, co má.
V případě rakoviny na tom musíte pracovat hodně trpělivě. Začněte pomalu, ale navyšujte rychle. Zpočátku byste možná měli brát kapky jen dvakrát denně, ale jakmile zjistíte, že to půjde bez nevolnosti dvakrát denně, zvyšte na třikrát, a pak čtyřikrát či dokonce pětkrát denně. K překonání nevolnosti jezte nastrouhaná jablka. Kdyby vám po určitém počtu kapek MMS začalo být nevolno, zkuste napřed sníst nejméně dvě nastrouhaná jablka, buď hned poté, co vezmete MMS, anebo předtím, než vám začne být nevolno. Vždy zkuste nejdříve jablka, můžete až 4, ale pokud se vám potom neuleví a je-li to nepřekonatelné, vypijte až dvě zarovnané čajové lžičky jedlé sody rozpuštěné ve vodě.
Pokud vám ovšem bude nevolno po každé dávce, bez ohledu na množství a zdá se, že tělo není schopno přijmout zvýšení dávky bez nevolnosti, je to signál, že se neuzdravujete. Ale nevzdávejte to a pracujte na tom. Můžete to ale stále ještě zvládnout. Pokud můžete bez nevolnosti brát, povězme dvě kapky najednou, a začne vám být špatně až po třech, budete se muset pokusit nevolnost načas snášet, ale jestliže vám bude po třech kapkách špatně vždy naznačuje to, že rakovinový růst nedoháníte.
To se může stát, jestliže se rakovinové buňky množí rychleji, než je MMS stačí zabíjet. Avšak je tady pořád naděje. Jeden způsob spočívá v tom, že namísto než byste zvyšovali počet kapek, zvýšíte počet jejich podání během dne. Čtěte dále jsou zde i další postupy, které mohou pomoci. Ale nikdy, v žádném případě, nepřestávejte užívat MMS.
Výše uvedený rakovinový test AMAS poskytuje další úžasnou výhodu. Můžete si ho nechat udělat, pak užívat několik týdnů nebo měsíců MMS, a nato provést další test. Pak bude zřejmé, zda a do jaké míry se váš stav zlepšuje.
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum