Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Únava, doplnění energetických zásob a vitality


Dávkování
Při chronické únavě se doporučuje buď užívaní MMS orálně nebo klystýrem. Nejnovější výzkumu říkají, že je vhodnější a účinnější užívat menší množství kapek vícekrát denně než více kapek 2-3 krát denně. Přijatelnější je konzumovat např.. 5-10 krát po 2-4 kapky, než 2-3 krát po 8-15 kapek. V podstatě jde o to, aby v těle byla určitá hladina chlordioxidu / vytváří se v MMS /. Chlordioxid působí v těle přibližně 1-2 hodiny, proto jsou opakované menší dávky vhodnější. Nejběžnější užívaní, které se doporučuje podle knihy o MMS je, že se do sklenice kápne připravený roztok chloritanu sodného - MMS a 5 násobné množství aktivátoru - 10% kyseliny citrónové. Látka se promíchá krouživým pohybem sklenice a nechá odstát přesně 3 minuty. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody a po vypití se zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost MMS roztoku. Velmi vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle asi do 10 minut, nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost. Po přečištění platí obvyklé udržovací dávka 6 kapek aktivovaného MMS denně pro seniory (po šedesátce) a 6 kapek dvakrát týdně pro mladší.

Klystýr s MMS může být stejně účinný jako intravenózní infúze, protože obě metody aplikují MMS do plazmy i k červeným krvinkám. To je názor několika vědců a biologů, kteří studovali metody klystýru. Jinak použití MMS ústy obvykle přináší chlordioxid (pouze) k červeným krvinkám ze žaludku a střev. Plazma může dopravit chlordioxid i do oblastí, kam se nemusí červené krvinky dostat.
Postup: Nejdříve se vyčistíte čistou teplou vodou (přibližně 1 000 ml). Můžete do ní přidat lžíci soli, 1/2 šálku šťávy z aloe vera nebo jiných složek doporučovaných odborníky na správnou výživu. Postup čištění opakujte dvakrát nebo třikrát. Použijte 1 000 ml teplé vody a snažte se ji nechat tak dlouho, jak můžete, masírujte si břicho, a pak to pusťte ven. Nejlepší je katétr, ale není to absolutně nutné. Katétr je velmi flexibilní, až 45 cm dlouhá hadička s oblým zakončením. Potom velmi opatrně katétr zavedete do tlustého střeva tak, aby pak tekutina vytékala asi 30 cm hluboko dovnitř.
V každém případě použijte 1 000 ml a vyčistěte se dvakrát nebo třikrát. Pak vložte MMS do cca 1 dl vody. Použijte stejnou dávku, připravenou stejným způsobem jako nápoj. Dodržujte stejné pokyny jako při nápoji. I zde pokaždé přidávejte jen 1 nebo 2 kapky aktivovaného MMS. Dělejte 2 klystýry denně. Snažte se udržet MMS na místě a umožnit, aby se úplně tekutina absorbovala stěnami tlustého střeva. Postupujte stejně jako při nápoji. Bude to takto účinnější. Pokud máte průjem nebo nevolnost, snižte množství MMS.

Účinky MMS při únavě organizmu
Únava a nedostatek energie muže být způsoben různými faktory, nejčastěji je to tím, že tělo bojuje proti infekci nepřetržité a nezůstává mu již dostatek energie. Dalším důvodem muže být zanesení těla různými škodlivými látkami, se kterými si náš organizmus neumí poradit, nebo třetí důvod, že některý vnitřní orgán v těle nepracuje, tak jak by mněl (taky z důvodu jeho napadení patogenními složkami). Pravdaže těchto důvodů muže by nejrůznější kopa. Při celkové únavě organizmu je dobré podstoupit kompletní detoxikaci organizmu. Nežádoucí účinky to nemá, ale připravte se na to, že když se tělo začne zbavovat "bordelu", nebude vám moc dobře. Ale to jsou klasické detoxikační příznaky, jaké vás postihnou, když začnete přírodní léčbu. Není to příjemné, ale třeba vydržet, stojí to za to. Opravdu se třeba držet návodu a přečíst si i různé diskuze. Detoxikační účinky spočívaní v tom, že je MMS v podstatě velmi zásaditý roztok, který když se dostane do krve ničí vše, co oslabuje a degeneruje naše zdraví (kyselé patogeny). Molekula MMS napadá nemocné, překyselené, degenerované buňky odebere-vytrhne z nich několik elektronů a tím jejich úplně deaktivizuje - usmrtí, taktéž hubí všechny infekce v organizmu různé viry, bakterie a patogenní látky.  Když užíváme tento produkt, tak je v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitaminy, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takové míry, že se jejich dosud podávaná množství mohou snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků jako např. zvýšené energie, vitality a schopnosti koncentrace, rychlého uzdravování, lepšího krevního oběhu a následné rychlejší regenerace celého organizmu.


Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum