Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz
Orální (pít) jako tekutina

Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného a 5ti násobné množství aktivátoru - čerstvé citronové šťávy nebo 10% kyseliny citrónové. Roztok se promíchá krouživým pohybem sklenice a nechá 3 minuty stát. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody, ovocné šťávy nebo bylinkového čaje a po vypití zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost roztoku. Vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle (do 10 minut), nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost.

Množství dávky MMS1 se liší podle nemoci, ale platí zásada, že třeba začít vždy pouze s jednou kapkou MMS1 (+ 5 kapek aktivátoru) a dávku postupně po kapce zvyšovat. U dětí nebo velmi nemocných lidí je dobré začít pouze s poloviční či čtvrtinovou dávkou. Pokud jste alergičtí na kyselinu citrónovou, lze použít k aktivaci i ocet CH3COOH  (stejný počet kapek jako při použití kyseliny citronové). Kapátko střední velikosti se dá sehnat v lékárně nebo v internetových prodejnách zaměřených na prodej MMS1, MMS2 a přídavných produktů na jejich aplikaci. Při běžných nemocech (nachlazení, chřipka…) by denní dávka neměla překračovat 30 kapek, záleží však jak reaguje vaše tělo na toto dávkování, jelikož u někoho se nevolnost a průjem muže dostavit i dříve a u někoho třeba vůbec.

Každý uvolněný iont oxidu uhličitého vydrží v těle nejvíce dvě hodiny a jeho produkce z aktivovaného MMS1 se postupně snižuje, a po 12 hodinách zcela skončí. Proto je vhodné užívat MMS alespoň dvakrát denně. Počet užívaných kapek je dobré postupně zvyšovat až na 15 kapek dvakrát denně, v některých závažných případech i více. Pokud nemoc neustupuje, znamená to, že neužíváte dostatek MMS. U mnoha chorob však bude stačit dvakrát denně 6 kapek MMS1 (aktivovaných 30 kapkami kyseliny citrónové). Pokud však chcete dosáhnout zcela čistý stav bez patogenních organismů a těžkých kovů v těle, je ideální během 7 dnů užívat denně dávku 30 kapek MMS. Pak můžete MMS snížit na 6 kapek 2 krát týdně.

V užívání MMS třeba dbát na to, aby léčení neprobíhalo příliš rychle, protože tělo potřebuje čas na vyplavení jedů produkovaných patogeny a jejich pozůstatků. Jak poznáte, že užíváte víc MMS, než je schopnost přirozeného čištění vašeho organismu? Tělo začne vyplavovat zbytky patogenů radikálně a dostanete krátkodobě průjem nebo budete zvracet. Není to sice nebezpečné, ale ani žádoucí, proto vysaďte MMS na jeden den a pokračujte se sníženou dávkou. Každý organismus je v jiném zdravotním stavu, a musíte proto sami najít množství MMS, které bude pro vás vhodné. Pamatujte, že nevolnost se může dostavit vždy pouze tehdy, když MMS hubí více bakterií a virů, jak zvládá váš vylučovací systém odstranit z organismu. Proto nespěchejte. Počkejte, až se odplaví část toxinů z vašeho těla a zesílí váš imunitní systém, a až poté zvyšte dávku, abyste odstranili vážnější nemoci. A pokud máte oslabené ledviny, tak vás musíme upozornit, že MMS v takovém případě nemůžete užívat, protože byste si mohli zvýšeným vylučováním patogenů z těla ublížit.

Daleko účinnější je užívat více malých dávek několikrát denně, jako dvě větší dávky. Méně je někdy více. Při 6 dávkách po 5ti kapkách během dne dosáhnete totéž , jako při dvou velkých dávkách po 15ti kapkách. Přecitlivělejší lidé se tak zbaví i problému způsobeného chutí a vůní MMS. Ta se dá jinak zčásti eliminovat použitím ovocné šťávy, nebo úplně odstranit užíváním MMS v kapslích, které se dají také sehnat na internetu. Menší nevolnost jinak pomůže odstranit vypití sklenice vody, nebo pití MMS hodinu po jídle, kdy není žaludek plný. Z vlastních zkušeností však nedoporučujeme užít MMS ráno na úplně prázdný žaludek. Větší nevolnost můžete utišit užitím vitaminu C, který MMS neutralizuje.

Každá nemoc vyžaduje pro účinnou léčbu trochu jiné množství a čas užívání MMS. Například při akutních onemocněních se doporučuje užívat MMS každou hodinu během 12 hodin. Jednotlivé osvědčené postupy pro různé nemoci naleznete na našich internetových stránkách v sekci "Nemoci". Pokud se však budete řídit tím, jak bude reagovat vaše tělo, a budete sledovat, jak se cítíte, budete si moci přizpůsobit užívání MMS ideálně svým momentálním potřebám a zdravotnímu stavu, čemuž se žádný univerzální návod nevyrovná.

Orálně v želatinových tobolkách (kapslích)

MMS1 se pro užívání v tobolkách připravuje podobně, jako když se pije, ale roztok chloritanu sodného se kápne přímo do kapsle a aktivuje se stejným počtem kapek 50% kyseliny citrónové (50% aktivátor vyrobíte smícháním stejného počtu zarovnaných lžic kyseliny citronové a vody). Tobolku po naplnění hned zavřete a užijte. Tobolku zapijte vodou. Pokud chcete užít větší množství, použijte dvě kapsle. Prázdné gelové kapsle (ideální je velikost 0) se dají sehnat / objednat v lékárnách nebo na internetu například zde baleny po 100 ks. Nouzově si můžete koupit kapsle např. s vitaminem C a vyprázdnit je.

Lázně

MMS je možné absorbovat i přímo přes kůži prostřednictvím lázní. Výhodou je, že množství bakterií, které jsou na pokožce a pod jejím povrchem, můžou být po zlikvidování vyplaveny na povrch přes pokožku, a nemusíte tak zatěžovat organismus jejich vylučováním krví. Oxid chloričitý se dostane lázní i do krevní plazmy a svalové hmoty. Koupel je vhodná zejména pro ty, kteří mají v těle příliš mnoho patogenů a jejich vylučovací systém nedokáže dostatečně rychle odplavovat pozůstatky zničených patogenů, nebo při kožních nemocech. Vedle lázní je dobré současně pokračovat s užíváním MMS orálně (pít nebo kapsle). U mnohých se tím výrazně zvýší účinnost léčby.

MMS pro koupel vytvoříte z 30 kapek Chloritanu sodného a 2,5 čajové lžičky (150 kapek) aktivátoru citrónové šťávy nebo kyseliny citrónové, který nakapete do sklenice. Obsah sklenice krouživým pohybem zamíchejte, počkejte 3 minuty a vlijte do vany. Koupel by měla trvat 20 - 30 minut. Na množství vody velmi nezáleží - množství vytvořeného ClO2 plynu se tím nezmění. Do vany však nepřidávejte šampon, mýdlo, parfémy. MMS nechte působit na celé tělo i vlasy. V polovině koupele je dobré přidat horkou vodu, aby byla teplota lázně dostatečná. Teplá voda otevírá póry pokožky a umožňuje MMS lépe proniknout do svalové hmoty. Pokud máte na pokožce otevřené rány, snižte dávku MMS na 20 kapek chloritanu sodného a 100 kapek (1,5 čajové lžičky) kyseliny citrónové.

Klystýr

Klystýr s MMS může být stejně účinný jako intravenózní infúze, protože obě metody aplikují MMS do plazmy i k červeným krvinkám. To je názor několika vědců a biologů, kteří studovali metody klystýru. Jinak použití MMS ústy obvykle přináší chlordioxid (pouze) k červeným krvinkám ze žaludku a střev. Plazma může dopravit chlordioxid i do oblastí, kam se nemusí červené krvinky dostat.
Postup: Nejdříve se vyčistíte čistou teplou vodou (přibližně 1 000 ml). Můžete do ní přidat lžíci soli, 1/2 šálku šťávy z aloe vera nebo jiných složek doporučovaných odborníky na správnou výživu. Postup čištění opakujte dvakrát nebo třikrát. Použijte 1 000 ml teplé vody a snažte se ji nechat tak dlouho, jak můžete, masírujte si břicho, a pak to pusťte ven. Nejlepší je katétr, ale není to absolutně nutné. Katétr je velmi flexibilní, až 45 cm dlouhá hadička s oblým zakončením. Potom velmi opatrně katétr zavedete do tlustého střeva tak, aby pak tekutina vytékala asi 30 cm hluboko dovnitř.
V každém případě použijte 1 000 ml a vyčistěte se dvakrát nebo třikrát. Pak vložte MMS do cca 1 dl vody. Použijte stejnou dávku, připravenou stejným způsobem jako nápoj. Dodržujte stejné pokyny jako při nápoji. I zde pokaždé přidávejte jen 1 nebo 2 kapky aktivovaného MMS. Dělejte 2 klystýry denně. Snažte se udržet MMS na místě a umožnit, aby se úplně tekutina absorbovala stěnami tlustého střeva. Postupujte stejně jako při nápoji. Bude to takto účinnější. Pokud máte průjem nebo nevolnost, snižte množství MMS.

Aplikování MMS1 rozprašovačem

MMS jako sprej je vhodné použít na popáleniny, rány, pohmožděniny, ekzémy, infekce, vyrážky, akné, vředy, lupénku, rakovinu kůže, plísně a mnohé další kožní onemocnění.

U některých druhů plísní MMS účinné není. Tyto mikózy léčí např. olej z grepových semínek, sluneční paprsky, aztécký jíl (najdete jej pod názvem Bentonit), ale často pouze očistou zevnitř detoxikací a vyřazením cukrů a jiných plísně živících látek ze stravy).

Na přípravu MMS na popáleniny nepoužívejte aktivátor (kyselinu citrónovou), ale pouze čistý roztok chloritanu sodného. Popáleniny se zahojí díky šetrné dezinfekci a neutralizování kyselosti v okolí ran za 1/4 normálního času hojení. Pokud nemáte rozprašovač (prázdný rozprašovače tvořící jemnou mlhu se dá také koupit v e-shopech), můžete nalít MMS přímo na ránu a nechat působit 1 - 5 minut. Pak je potřeba bezpodmínečně MMS spláchnout z rány vodou. MMS jako sprej je možné použít i při spálení sluncem. Používejte s odstupem jedné hodiny, dokud bolest nezmizí. Obvykle by měla ustoupit po dvou použitích. Pokožku vždy po aplikování MMS opláchněte vodou.

Při kožních chorobách smíchejte 20 kapek chloritanu sodného se 100 kapkami (1,5 čajové lžičky) kyseliny citrónové, krouživým pohybem promíchejte, nechte stát 3 minuty, dolijte sklenici do poloviny a vlijte do lahve rozprašovače. Takto připravený sprej můžete používat během tří dnů, pak je třeba připravit nový roztok. Po nastříkání na pokožku nechte roztok vyschnout, dosáhnete tak plný účinek. Pokud by byl roztok pro vás stále silný, zřeďte ho vodou tak, abyste dosáhli pro sebe vhodnou koncentraci.

MMS při léčbě poranění na rozdíl od dezinfekčních prostředků, jako jsou alkohol, peroxid vodíku či jód, nenarušuje tkáň či zdravé buňky, a umožní vyléčit ránu rychleji a šetrněji.

Jako další radikálnější způsoby může být MMS přivedeno do těla klystýrem nebo i intravenózně (vyžaduje zkušeného doktora nebo sestru). V obou případech se používá chloritan sodný aktivovaný kyselinou citronovou jako obvykle v poměru 1:5.

Vtíraní do kůže

Použití MMS vetřěním do kůže může být velice prospěšné. Ničí téměř všechny druhy známých onemocnění kůže a léčí popáleniny a rány všeho druhu za 1/2 běžné doby. Na povrchu těla je třeba používat mnohem silnější koncentraci, než při vnitřním užívání.
Do sklenice dejte 20 kapek MMS a přidejte 100 kapek kyseliny citrónové a krouživým pohybem promíchejte, počkejte 3 minuty a potom doplňte sklenici vodou obyčejnou, nebo destilovanou. Destilovaná voda, je čistší než ostatní voda, proto zvažte povahu vašeho ochoření a pak si vyberte (například v případě popálenin je lepší destilovaná). Ve sklenici tedy máte roztok, který aplikujte do kůže, pak vyčkejte,než se vstřebá. MMS se na kůži se rozpadne, když uschne. Použijete-li váš roztok asi jednou za hodinu nebo jednou za dvě nebo tři hodiny po celý den, bolest zmizí. Roztok nechte vždy působit na bolestivém místě. V případě vyrážky ošetřete celou vyrážku. Večer před spaním opláchněte čistou vodou, osušte a znova ošetřete před lehnutím do postele. U dětí do 2 let navrhuji roztok  zředit nejméně dvakrát nebo aktivovat pouze 5 kapek MMS namísto 20.

Obklady

Při obkladech kůže smíchejte 20 kapek chloritanu sodného se 100 kapkami (1,5 čajové lžičky) kyseliny citrónové a krouživým pohybem promíchejte. Tuto směs nechte odstát přesně 3 minuty, dolijte sklenici do poloviny. Touto směsí navlhčete hadřík (obvaz) a aplikujte ji na kůži, nechte ji působit podle potřeby. Takto připravenou směs můžete používat během tří dnů, pak je třeba připravit nový roztok. Po nanesení roztoku ho nechte vyschnout, dosáhnete tak plný účinek. Pokud by byl roztok pro vás stále silný, zřeďte ho vodou tak, abyste dosáhli pro sebe vhodnou koncentraci.


Inhalováni

Tato metoda je velmi účinná při zánětech dutin, plicních chorob, průdušek, při ušních infekcích, rýmě, bolavém krku, dušnosti a podobně. V tomto případě se jedná o inhalační proceduru. Namíchejte 2 - 3 kapky MMS v běžném poměru s aktivátorem. Nepřidávejte vodu a NEPIJTE TO. Budete inhalovat malé dávky ClO2 do nosu a úst. Inhalujte velmi pomalu a nikdy se nenadechujte zhluboka. Když se pomalu nadechnete, zadržte na chvíli dech. Budete cítit pomalé pronikání ClO2 do vašich dýchacích cest, krku a možná i do ušních kanálků. Po čtyřech pomalých nadechnutích  si udělejte přestávku, odsuňte pohár stranou a dýchejte chvíli čistý vzduch. Upozornění: je velmi důležité nepřekročit dávku 2 - 3 kapek, nenadýchat se zhluboka a pravidelně si během procedury dělat přestávky v inhalaci. Pokud to nedodržíte, můžete si poškodit plíce. Dýcháte totiž čistý ClO2, a ten červené krvinky absorbují pohotově jako kyslík. Kvůli tomu na chvíli snižujete obvyklé množství kyslíku ve vašem těle. Pokud jste užil více než 10 kapek MMS orálně, počkejte před inhalací alespoň dvě hodiny. Jestliže máte potíže s dýcháním, v žádném případě neinhalujte.

Inhalace je velmi účinná i v malém  množství a může zastavit započatou nemoc během velmi krátké doby. Nepřehánějte to však, protože ClO2 se dostává inhalací velmi rychle do krve, a o to rychleji zabíjí i patogeny. Tělo se bude tedy chtít i mnohem rychleji zbavit nahromaděných hlenů v průduškách - což může vyvolat v pokročilém stadiu nemoci déle a intenzívnější vykašlávání.

Užívání MMS2

MMS2 se užívá v želatinových tobolkách velikosti nula naplněných práškem. Při požití kapsle je třeba vypít dvě sklenice vody. Pokud si tělo bude později žádat další tekutiny, neváhejte mu jej poskytnout. Při užívání MMS2 každé dvě hodiny stačí použít na další užití už jen jednu sklenici vody. MMS2 neovlivňuje užívání jiných léků, a ani léky neovlivňují účinnost MMS2.

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum