Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Bolesti kloubů a svalů


Dávkování
Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného a 5ti násobné množství aktivátoru - čerstvé citronové šťávy nebo 10% kyseliny citrónové. Roztok se promíchá krouživým pohybem sklenice a nechá 3 minuty stát. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody, ovocné šťávy nebo bylinkového čaje a po vypití zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost roztoku. Vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle (do 10 minut), nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost. Při běžných nemocech (nachlazení, chřipka…) by denní dávka neměla překračovat 30 kapek, záleží však jak reaguje vaše tělo na toto dávkování, jelikož někomu se nevolnost a průjem muže dostavit i dříve a někomu třeba vůbec. Při běžných nemocech (nachlazení, chřipka…) by denní dávka neměla překračovat 30 kapek, záleží však jak reaguje vaše tělo na toto dávkování, jelikož někomu se nevolnost a průjem muže dostavit i dříve a někomu třeba vůbec. V závažných případech se MMS podává injekčně.

Účinky MMS při bolesti klubů a svalů
Bolesti kloubů můžou být způsobeny různými příčinami, muže vznikat jako doprovodné znaky infekce vašeho organizmu (chřipka, angina, nachlazení) nebo při dně, svalové horečce, artróze a podobně. MMS je v podstatě velmi zásaditý roztok, který když se dostane do krve ničí vše, co oslabuje a degeneruje naše zdraví. Molekula MMS napadá nemocné, překyselené, degenerované buňky odebere-vytrhne z nich několik elektronů a tím jejich úplně deaktivizuje - usmrtí, taktéž hubí všechny infekce v organizmu různé viry, bakterie a patogenní látky.  Když užíváme tento produkt, tak je v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitaminy, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takové míry, že se jejich dosud podávaná množství mohou snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků jako např. zvýšené energie, vitality a schopnosti koncentrace, rychlého uzdravování, lepšího krevního oběhu, rychlejší regenerace celého organizmu. Je efektivnější než antibiotika.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=47
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=31
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum