Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Afty a opary


Dávkování
Smíchejte 10 kapek MMS s 50 kapkami citrónu nebo 10% kyseliny citrónové (nebo 10 kapkami 50% kyseliny citronové - zejména při větších množstvích je to praktičtější), počkejte 3 minuty, a pak přidejte půl sklenice vody. Směs nanášejte na postižené místo, v případě ústních aft si vypláchnete ústní dutinu a několikrát opakujte. Tuto aplikaci provádějte pomalu, aby látka Cl02 měla čas uvolnit se z tekutiny. Cl02 zničí všechny mikroby a bakterie aniž by poškodil citlivá a bolavá místa ve vašich ústech. Výplachy pak i nadále provádějte s MMS roztokem ještě několik týdnů alespoň jednou denně. Stav vašich úst by se měl zlepšit již po prvním týdnu a po několika týdnech by mělo být zdraví vašich úst excelentní. Na udržení zdravé ústní dutiny pak bude stačit, když si budete vyplachovat ústa s MMS roztokem dva - tři krát týdně.

MMS řeší i problém zápachu z úst. Stačí, když si vždy při čištění zubů MMS roztokem vykartáčovat i jazyk, a to zejména jeho nejzadnější část, kde je nejideálnější prostředí pro tvorbu bakterií, které jsou hlavní příčinou možných infekcí.

Účinky MMS při aftách a oparech
Při oparech a aftách je důležité dodržet přesné dávkování a nezapomenout jej smíchat s aktivátorem v uvedeném poměru, kdybyste tak neučinili a použili pouze neaktivované MMS a nechali ho působit, až uschnout na postihnutém miste, mohli byste si tak přivodit mírné popáleniny a zhoršení zdravotního stavu.

Při takzvaných pasových oparech je dobré užívat MMS i vnitřně (orálně) podle pokynů popsaných v sekci "Užívaní MMS". Plané neštovice a pásový opar jsou příbuzní. Jsou způsobovány podobnými viry z rodiny herpes virů. Po překonání planých neštovic se virus může stát latentním ("spícím") v nervových kořenech na dlouho let, dokud není probuzen nějakým činitelem, jako je např. fyzický či emoční stres. Když se probudí, projevuje se spíše jako pásový opar než jako plané neštovice. MMS viry z rodu herpes úspěšně likviduje.

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum