Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Zápal plic


Dávkování
Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množství 10% kyseliny citrónové (aktivátor). Roztok se promíchá kroužením sklenice a nechá 3 minuty stát. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody, ovocné šťávy nebo bylinkového čaje a po vypití zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost roztoku. Vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle (do 10 minut), nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost. Mějte na paměti, že pokud se budete řídit tím, jak bude reagovat vaše tělo, a budete sledovat, jak se cítíte, budete si moci uzpůsobit užívání MMS ideální svým momentálním potřebám a zdravotnímu stavu, čemuž se žádný univerzální návod nevyrovná.

Účinky MMS při zápale plic
Zápal plic je zánět plicní tkáně a je způsoben bakteriemi, viry nebo houbami. Daleko nejčastější, a tím i klasický zápal plic je vyvoláván pneumokokem. Jde o infekční onemocnění postihující tkáň plic provázené přítomností tekutin v plicních sklípků - alveolech (v sklípků, kde probíhá výměna vzduchu mezi ovzduším a krví a za normálních okolností jsou naplněné vzduchem). Vždy je přítomna infekce, to znamená, že není možné zápal plic dostat jen z nachlazení. Infekce je nejprve v horních cestách dýchacích. Pokud postupuje níž projeví se jako zánět průdušek. Za určitých okolností infekce postoupí ještě níže, usadí se v plicích a způsobí zánět plic. Po vypití aktivovaného roztoku MMS dochází k tomu, že Chlordioxid je přes žaludeční a střevní stěny přijímán přímo do krve a červenými krvinkami jako kyslík a je tedy roznášen do plic. Jakmile dojde ke kontaktu s nákazou volně "plujícími" viry (zápalu) dochází k jejich téměř okamžitému zničení odtržením několika elektronů z povrchu viru či buněčné membrány patogenu. Chlordioxid se vytváří zhruba 12 hodin po vypití aktivovaného MMS.Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum