Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Detoxikace a odkyselení organizmu


Dávkování
Nejnovější výzkumu říkají, že je vhodnější a účinnější užívat menší množství kapek vícekrát denně než více kapek 2-3 krát denně. Přijatelnější je konzumovat např.. 5-10 krát po 2-4 kapky, než 2-3 krát po 8-15 kapek. V podstatě jde o to, aby v těle byla určitá hladina chlordioxidu / vytváří se v MMS /. Chlordioxid působí v těle přibližně 1-2 hodiny, proto jsou opakované menší dávky vhodnější. Také při detoxikaci můžete využít dávkování zmíněné v sekci "Užívání MMS".

Účinky MMS při detoxikaci
Nežádoucí účinky to nemá, ale připravte se na to, že když se tělo začne zbavovat "bordelu", nebude vám moc dobře. Ale to jsou klasické detoxikační příznaky, jaké vás postihnou, když začnete přírodní léčbu. Není to příjemné, ale třeba vydržet, stojí to za to. Opravdu se třeba držet návodu a přečíst si i různé diskuze. Detoxikační účinky spočívají v tom, že je MMS v podstatě velmi zásaditý roztok, který když se dostane do krve ničí vše, co oslabuje a degeneruje naše zdraví (kyselé patogeny). Molekula MMS napadá nemocné, překyselené, degenerované buňky odebere-vytrhne z nich několik elektronů a tím jejich úplně deaktivizuje - usmrtí, taktéž hubí všechny infekce v organizmu různé viry, bakterie a patogenní látky.  Když užíváme tento produkt, tak je v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitaminy, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takové míry, že se jejich dosud podávaná množství mohou snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků jako např. zvýšené energie, vitality a schopnosti koncentrace, rychlého uzdravování, lepšího krevního oběhu a následné rychlejší regenerace celého organizmu.

Vlastnosti MMS:
-    po konzumaci MMS se přibližně po 10-tich minutách zvyšuje výkonnost
-    červené krvinky, které mají sklon k shlukovaní se po použití MMS opět oddělují
-    kyslík zůstává v roztoku dokonce i při vysokých teplotách
-    roztok je zásaditý, pH 10 - 12
-    silně negativně nabitý roztok

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=70
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=18


Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum