Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Astma, plicní nemoce


Dávkování
Tato metoda dávkování je velmi účinná při zánětech dutin, plicních chorob a průdušek, při ušních infekcích, rýmě, bolavém krku, dušnosti a podobně. V tomto případě se jedná o inhalační proceduru. Namíchejte 2 - 3 kapky MMS v běžném poměru s aktivátorem. Nepřidávejte vodu a NEPIJTE TO. Budete inhalovat malé dávky ClO2 do nosu a úst. Inhalujte velmi pomalu a nikdy se nenadechujte zhluboka. Když se pomalu nadechnete, zadržte na chvíli dech. Budete cítit pomalu pronikat ClO2 do vašich dýchacích cest, krku a možná i do ušních kanálků. Po čtyřech pomalých nadechnutích si udělejte přestávku, odsuňte pohár stranou a dýchejte chvíli čistý vzduch. Upozornění: je velmi důležité nepřekročit dávku 2 - 3 kapek, nenadechovat se zhluboka a pravidelně si během procedury dělat přestávky v inhalaci. Pokud to nedodržíte, můžete si poškodit plíce. Dýcháte totiž čistý ClO2, a ten červené krvinky absorbují pohotově jako kyslík. Kvůli tomu na chvíli snižujete obvyklé množství kyslíku ve vašem těle. Pokud jste užili více než 10 kapek MMS orálně, počkejte před inhalací alespoň dvě hodiny. Jestliže máte potíže s dýcháním, v žádném případě neinhalujte.

Účinky MMS při astma, zánětech dutin, plicních chorob
Inhalace je velmi účinná i v malém množství a může zastavit započatou nemoc během velmi krátké doby. Nepřehánějte to však, protože ClO2 se dostává inhalací velmi rychle do krve, a o to rychleji zabíjí i patogeny. Tělo se bude tedy chtít i mnohem rychleji zbavit nahromaděných hlenů v průduškách - což může vyvolat v pokročilém stadiu nemoci déle a intenzívnější vykašlávání.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=37
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum