Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Imunitní poruchy


Dávkování
Na nabuzení Vašeho imunitního systému doporučujeme následující dávkovaní. Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného - MMS a 5ti násobné množství aktivátoru - 10% kyseliny citrónové. Látka se promíchá krouživým pohybem sklenice a nechá odstát přesně 3 minuty. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody a po vypití se zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost MMS roztoku. Velmi vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle asi do 10 minut, nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost. Po přečištění platí obvyklé udržovací dávka 6 kapek aktivovaného MMS denně pro seniory (po šedesátce) a 6 kapek dvakrát týdně pro mladší.

Účinky MMS při imunitních poruchách
Imunita je obrana organizmu proti cizí škodlivině. V průběhu života se mění, lze ji podpořit zdravým způsobem života nebo naopak oslabit nadměrným užíváním léků.

Správně fungující imunitní systém dokáže rozpoznat a označit drobného cizího nepřítele v lidském těle (nejčastěji viry nebo bakterie). Vetřelec je po označení rychle zlikvidován bílými krvinkami. Snížená imunita vede k tomu, že nepřítel není rozpoznán a bílé krvinky ho ignorují. Nepoznané cizí bakterie se snadno pomnoží a vzniká zánětlivé onemocnění, které je nutno léčit antibiotiky. Nadměrná imunitní aktivita naopak může označovat za nepřítele i takové látky v těle, které ve skutečnosti nepřítelem nejsou (např. pylová zrnka, prach, částečky kovu nebo různé léky). Pak se jedná o alergii na tu kterou látku, dnes již bohužel často i o alergie smíšené. Může dokonce být imunitním systémem označena za nepřítele i některá tělu vlastní bílkovina a proti ní se tvoří protilátky. Pak se jedná o závažné tzv. autoimunní onemocnění.

MMS minerální doplněk působí, jako super nabíječka imunitního systému, dochází k posílení imunity natolik, že pak překoná mnoho nemocí (chřipka, nachlazení, alergie..) často do 24 hodin. MMS reaktivuje tělu vlastní imunitní systém tím, že mu "uvolní ruce" k likvidaci patogenů, jedů (i usazenin farmaceutických drog) a těžkých kovů nastřádaných v těle. Je to minerální doplněk, roztok chloritanu sodného (NaClO2), který po aktivaci potravinářskou kyselinou citrónovou začne produkovat chlordioxid (ClO2), což je  prostředek, který nekompromisně likviduje veškeré patogeny, aniž by napadal zdravé tělesné buňky. Příčina je jednoduchá všechny patogeny, viry, bakterie i rakovinové buňky jsou kyselé povahy, zatímco zdravé buňky jsou zásadité. Kyselé elementy (a také těžké kovy) slouží jako donátory elektronů - poskytují je. Jakmile se do jejich blízkosti dostane molekula ClO2 nesená červenou krvinkou, dojde k explozivní reakci - ClO2 z kyselé buňky doslova vyrve pět elektronů a buňka okamžitě zahyne. ClO2 se při této reakci rozloží na chlorid, který dále odreaguje na NaCl, čili kuchyňskou sůl a O2, kyslík, který tělo dále využije.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=92
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum