Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Revmatické záněty


Dávkování
Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množství aktivátoru - čerstvé citronové šťávy nebo 10% kyseliny citrónové. Roztok se promíchá krouživým pohybem sklenice a nechá 3 minuty stát. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody, ovocné šťávy nebo bylinkového čaje a po vypití zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost roztoku. Vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle (do 10 minut), nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost. Při běžných nemocech (infekcích) by denní dávka nemněla překračovat 30 kapek, záleží však jak reaguje vaše tělo na toto dávkování, jelikož někomu se nevolnost a průjem muže dostavit i dříve a někomu třeba vůbec. Při běžných nemocech (nachlazení, chřipka…) by denní dávka nemněla překračovat 30 kapek, záleží však jak reaguje vaše tělo na toto dávkování, jelikož někomu se nevolnost a průjem muže dostavit i dříve a někomu třeba vůbec. V závažných případech se MMS podává injekčně.

Účinky MMS při revmatických zápalech
Bolesti kloubů můžou být způsobeny různými příčinami, mužů vznikat jako doprovodní znaky infekce vašeho organizmu (chřipka, angina, nachlazení, revmatický zápal) nebo při dne, svalové horečce, artróze a podobně ale také muže jít o autoimunitní onemocnění. MMS je v podstatě velmi zásaditý roztok, který když se dostane do krve ničí vše, co oslabuje a degeneruje naše zdraví. Molekula MMS napadá nemocné, překyselené, degenerované buňky odebere-vytrhne z nich několik elektronů a tím jejich úplně deaktivizuje - usmrtí, taktéž hubí všechny infekce v organizmu různé viry, bakterie a patogenní látky.  Když užíváme tento produkt, tak je v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitaminy, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takové míry, že se jejich dosud podávaná množství mohou snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků jako např. zvýšené energie, vitality a schopnosti koncentrace, rychlého uzdravování, lepšího krevního oběhu, rychlejší regenerace celého organizmu. Je efektivnější než antibiotika.

Mnoho lidí trpí bolestmi a záněty kloubů, svalů, šlach a vazů, bolestmi páteře, sportovními poraněními a zraněními. Tyto obtíže se často označují i jako revmatické potíže nebo revma. Revma (revmatoidní artritida) je chronické zánětlivé onemocnění neznámé příčiny, které se projevuje symetrickým postižením kloubů a často i pojivové tkáně. Postižené klouby jsou oteklé, bolestivé, teplé, s omezenou pohyblivostí. Jde o celkovou nemoc, při které mohou být napadeno stejně i další, téměř všechny klouby. Tkáně produkují zánětlivé látky, které postihují například kloubovou výstelku. Příčina revmatu není zcela objasněna. Existují však dvě souvislosti s genetickými faktory a autoimunologickými procesy. Při nich se imunitní systém obrací proti vlastním strukturám těla a způsobuje zánětlivé reakce, které poškozují tkáň. Nemoc přechází do chronického stadia a v průběhu několika let se klouby deformují, omezuje se jejich funkce a občas silně otékají. Choroba se obvykle objevuje ve vlnách, bolestivé období se střídají s obdobími relativně bez příznaků. Zdravý kloub má kosti pěkně obalené v chrupavce, kolem níž se nachází kloubní tekutina. Při poškozeném kloubu je chrupavka zdeformovaná, vrstva mezi kostmi je zúžená a synoviální membrána je zapálená.
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum