Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Zánět močových cest


Dávkování
Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množství 10% kyseliny citrónové (aktivátor). Roztok se promíchá kroužením sklenice a nechá 3 minuty stát. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody, ovocné šťávy nebo bylinkového čaje a po vypití zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost roztoku. Vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle (do 10 minut), nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost. Mějte na paměti, že pokud se budete řídit tím, jak bude reagovat vaše tělo, a budete sledovat, jak se cítíte, budete si moci uzpůsobit užívání MMS ideální svým momentálním potřebám a zdravotnímu stavu, čemuž se žádný univerzální návod nevyrovná.

Účinky MMS
Infekce močových cest (cystitis), je zánět močového měchýře a močové trubice, odvádějící z močového měchýře moč. Zpravidla se jedná o bakteriální zánět, jehož původcem jsou stále častěji nebezpečné bakterie typu chlamydií (zvláště při nedostatečné léčbě po nákaze chlamydia trachomatis). Toto onemocnění postihuje mnohem častěji ženy, jedna z pěti žen jím trpí nejméně jednou ročně. Léčení má být okamžité a většinou si vyžádá antibiotika, protože recidivy těchto infekcí mohou vést k závažným onemocněním ledvin. Pokud nejsou záněty močových cest dokonale vyléčeny, často se opakují a přecházejí do chronického stavu. MMS likviduje všechny bakterie chlamydií. Po vypití aktivovaného roztoku MMS dochází k tomu, že Chlordioxid je přes žaludeční a střevní stěny přijímán přímo do krve a červenými krvinkami jako kyslík a je tedy roznášen do celého těla. Jakmile dojde ke kontaktu s nákazou volně "plujícími" bakteriemi (chlamydia) dochází k jejich téměř okamžitému zničení odtržením několika elektronů z povrchu viru či buněčné membrány patogenu. Chlordioxid se vytváří zhruba 12 hodin po vypití aktivovaného MMS.
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum