Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz
Kde se dá sehnat chloritan sodný (MMS1) a chlornan vápenatý (MMS2)?

MMS1: Chloritan sodný (NaClO2, angl. Sodium chlorit) v tekutém skupenství seženete nejrychleji a nejlevněji na internetu například přes e-shop www.vylecse.cz prodáván je v lahvičkách již připraven k použití. Chloritan sodný se prodává v podobě tekutiny i v prodejnách se zdravotnickými potřebami pro kliniky a nemocnice, obvykle v koncentraci 80% (zbytek tvoří zejména kuchyňská sůl a jiné stabilizační složky). 28% roztok MMS tedy obsahuje ve skutečnosti 22.4% chloritanu sodného.

28% roztok chloritanu sodného se připravuje v poměru 7 dílů chloritanu sodného do 18 dílů destilované vody (poměr 28 ke 72). Nikdy se nesmí lít voda do chloritanu sodného, ale vždy pouze chloritan sodný do destilované vody. Na vytvoření roztoku se musí použít nekovová nádoba a destilovaná voda by měla mít teplotu 40 - 60 stupňů. Roztok se po zamíchání nechá stát několik hodin a po odstranění minerálů usazených na povrchu a na dně nádoby se může plnit do lahví, nejlépe do skleněných. Ty se dají skladovat na chladném tmavém místě. Pokud si budete chtít připravit roztok chloritanu sodného sami, nedělejte tak, dokud si nepřečtete instrukce o bezpečnosti práce s chloritanem sodným. Je zařazen mezi žíraviny a je v určitých podmínkách výbušný. Proto raději doporučujeme si roztok chloritanu sodného doma nevyrábět, ale si ho zakoupit u internetového prodejce, který je autorizovaným distributorem a garantuje 100% kvalitu dodávaného zboží, které určite neohrozí vaše zdraví.

Aktivátor pro MMS1: Samotný aktivátor se dá koupit zvlášť nebo je součástí balíčku přímo od prodejce.

MMS2: Chlornan vápenatý (angl. Calcium hypochlorit, Ca (ClO) 2) se používá při čištění vody v bazénech určených k plavání a prodává se přes internet jako přípravky na čištění bazénů je to účinný čistič vody. Obsahuje od 45% do 100% chlornanu vápenatého. Jim Humble, vyzkoušel na sobě během několika let všechny koncentrace a každá fungovala. Na svých stránkách píše, že není problém, s užíváním těchto látek, neboť jsou určeny pro čištění vody, a tedy nejsou jedovaté. Mnohé z nich se používají přímo v potravinách nebo v potravinářském průmyslu.


Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum