Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Choroby u dětí a těhotných žen


Dávkování
Děti ani těhotné ženy nejsou žádnou rizikovou skupinou, pro kterou by MMS znamenal nějakou toxickou hrozbu. U dětí je pouze logicky nutné snížit dávku vzhledem k jejich tělesným rozměrům. Běžně je uváděn počet kapek MMS pro užití dospělým člověkem, tedy pro dítě je třeba snížit počet uváděných kapek podle jeho váhy. Pokud váží polovinu váhy dospělého člověka, dáte mu poloviční dávku, pokud čtvrtinu, tak dávku čtvrtinovou. To znamená, že pro děti je dávkování v podstatě stejné jako u dospělých, co se týče poměru váhy k množství MMS. Mělo by se obvykle začít na 1 / 2 kapce. Protože bude asi problém kápnout 1 / 2 nebo 1 / 4 kapky, můžete použít 1 kapku MMS aktivovánu 5 kapkami aktivátoru - 10% kyseliny citrónové, po 3 minutách dolít vodou a až tohoto množství odlít dítěti do druhé skleničky příslušný díl a pohár dolít vodou nebo šťávou. Pak zvyšujte od 1 přes 2 kapy až na 3 kapky, tak jak je uvedeno v sekci "užívaní" MMS, dle zvoleného druhu užití (orálně, lázně, klystýr…) ale nepřekračujte 3 kapky na každých 11 kg tělesné hmotnosti.

S miminkem začněte s 1/2 kapky. Je-li miminku nebo dítěti nevolno počkejte další hodinu nebo dvě, než podáte další dávku, také zmenšete dávkování. Podávejte menší dávky, dokud miminko nebo dítě nesnese víc, ale nepřestávejte dávat dávky, dokud jim není dobře. Děti, které jsou nemocné s chřipkou nebo s jinými nemocemi by měl brát 1 / 2 kapky každou hodinu po většinu dne.

Gravidní ženy by měly brát přinejmenším udržovací dávku 6 kapek denně. Udržuje to imunitní systém ve špičkovém stavu, a to je to, co všechny těhotné ženy tak potřebují.

Účinky MMS při onemocněních u dětí a těhotných žen
Od roku 2000, kdy byl MMS vynalezen, bylo jeho pomocí ošetřených mnoho těhotných žen a dětí. Nejvíce však po roce 2004. Některé ženy v nemocnicích trpěli malárií, ale bylo ošetřených i mnoho dalších onemocnění a zdravotních potíží, z nichž většina byla úspěšně zlikvidována pomocí MMS, užívaného v rámci různých metod a ověřených procedur. Lékaři postupovali podle pokynů pana J. Humbla.

Na několika webových stránkách se můžete dočíst, že byste neměli riskovat a nepodávat MMS gravidním ženám či dětem. Na jedné z nich stojí: "... berte to velmi vážně." Zní to skoro tak, jakoby to dětem mohlo nějak ublížit. Všechno, čeho provozovatel této stránky chce dosáhnout, je zjevně způsobit zbytečnou smrt mnoha dětí a těhotných žen.

MMS dosud zachránil životy mnoha dětí. Když si ale lidé přečtou na internetu takové věci a dostanou strach léčit nemocné dítě, kterému může zachránit život jen MMS, nemohou to děcko zachránit. Tito lidé se prostě z nějakého neznámého důvodu rozhodli, že vědí všechno lépe. Neobtěžovali se ani přezkoumat jasné důkazy. Jen cosi hlásají do světa. Kdyby však skutečně věděli něco o tom, o čem mluví.

Toto je výrok pana Humbla: "Velmi dobře si uvědomuji, že nevím všechno, a že nepatřím k největším vědcům na světě. Vůbec se nepovažuji za vědce. Nicméně, jsem vynálezce a vynálezci jsou za důležité změny na této zemi zodpovědnější více než kdokoliv jiný. Jsou to oni, kteří přinášejí většinu opravdu zásadních objevů, které pak převezmou vědci, aby je dále zdokonalili. Proto doufám, že se brzy zapojí mnoho vědců a vylepší i metodiku léčby pomocí MMS. Co dnes však vůbec nepotřebujeme, jsou lidé, kteří se bez hlubších znalostí problematiky rozhodnou, že jsou ti nejlepší z neznalých a odmítají ověřovat jakékoliv fakta. Jedna dívka mi řekla, že bych neměl radit lidem, aby ho brali déle než týden, protože MMS prý vyhubí veškerou střevní mikroflóru, jenže to vůbec není pravda."  Jim Humble

MMS je slabé okysličovadlo, které v těle nedokáže okysličit normální tělesné buňky či prospěšné bakterie, ani v zažívacím ústrojí ani kdekoli jinde. MMS bylo použité na vyrážky a velmi ošklivé věci na dětské pokožce. A ještě nikdy se neprojevila žádná škodlivá reakce. Těhotné ženy by měly brát přinejmenším udržovací dávku 6 kapek denně. Udržuje to imunitní systém ve skvělém stavu, a to je to, co všechny těhotné ženy tak potřebují.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php?f=21
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=66
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum