Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Zánět slepého střeva


Dávkování
Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množství 10% kyseliny citrónové (aktivátor). Roztok se promíchá kroužením sklenice a nechá 3 minuty stát. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody, ovocné šťávy nebo bylinkového čaje a po vypití zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost roztoku. Vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle (do 10 minut), nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost. Mějte na paměti, že pokud se budete řídit tím, jak bude reagovat vaše tělo, a budete sledovat, jak se cítíte, budete si moci uzpůsobit užívání MMS ideální svým momentálním potřebám a zdravotnímu stavu, čemuž se žádný univerzální návod nevyrovná.

Účinky MMS
K zánětu apendixu dochází při střevních infekcích vzhledem k vysokému obsahu lymfatické tkáně v apendixu, podobně jako zánět krčních mandlí při infekcích horních dýchacích cest. Možnou příčinou je i ucpání dutiny apendixu, například peckami z hroznů nebo i samotným střevním obsahem. Apendicitida nejčastěji postihuje populaci ve věku 10 až 30 let, což pochopitelně nevylučuje nemoc u mladších dětí ale i starších lidí. MMS léči střevní infekci aniž by nějakým způsobem porušila střevní mikroflóru.
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum