Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Chřipka prasečí a ptačí


Dávkování
Do šálku nebo sklenice si připravte mix s1 kapky MMS s 5 kapkami aktivátoru (kyselina citrónová, octa nebo nefiltrované čerstvé citrónové šťávy). A vyčkejte tři minuty pro aktivaci. Poté přidejte do poloviny sklenice vody nebo šťávy, která nemá přidanou kyselinu askorbovou/vitamin C (jelikož vitamín C zabraňuje správné funkci uvolňování se MMS v těle a zmírňuje jeho účinek). Připravenou směs vypijte. Každou hodinu proceduru opakujte a vždy užijte o jednu kapku MMS více (vždy aktivujte MMS1,v 5 krát větším množstvím 10% kyseliny citrónové, nanejvýš však zvyšujte na množství 6 kapek MMS s 30 kapkami kyseliny, a užívejte 12 hodin. Toto dávkovaní je určeno pro dospělou osobu, pokud vážíte víc jako 90 kg potom maximální množství je 10 kapek MMS1 a 50 kapek aktivátoru. Mějte na paměti, že po každém pocit nevolnosti, musíte dávku upravit, a to snížením počtu kapek alespoň o jednu. Nevolnost nastává, když MMS zabíjí viry chřipky, rychleji než váš vylučovací systém zvládá odstranit jejich pozůstatky. Snášet tuto nevolnost nepřináší žádné výhody, proto vždy hledejte snesitelnou hranici. Takto pokračujte v přijímání MMS každou hodinu po dobu 12 hodin. Projevy chřipky by měli odeznít do 12 hodin od prvního užití. V každém případě, nepřestávejte užívat MMS, dokud si nejste jisti že chřipka skutečně přešla. Pokud máte stále pocit, že příznaky chřipky přetrvávají, pokračujte v užívání dále se stejnými hodinovými dávkami. Pokud se budete cítit dobře před ukončením 12 hodinového užívání, můžete užívání MMS ukončit. Pokud vážíte přes 100 kg, možná bude pro vás potřebné zvýšit množství MMS z 6 na10 kapek. U dětí je naopak třeba dávku snížit na polovinu nebo čtvrtinu.

Účinky MMS při prasečí a ptačí chřipce
Nové druhy chřipky jsou hlášeny z televize i novin s varováním, že můžeme čelit globální pandemii. Tyto nové kmeny by se mohly začít rychle šířit od země k zemi. Případy ptačí a prasečí chřipky byli zaznamenány v různých částech světa i ve vyspělých krajinách. MMS (Master Mineral Solution) je účinný prostředek schopný útočit na vyvíjející se viry prasečí nebo ptačí chřipky a zabíjet je. Toto tvrzení se zakládá na chemických účincích a chování se aktivovaného MMS. Pokud je MMS použito v souladu s pokyny Jima Humbla (překlad, kterých zde uvádíme), není čeho se obávat.

Na rozdíl od antibiotik a různých očkovacích látek, aktivované MMS zabírá a ničí všechny patogeny bez ohledu na kmeny nebo vyvíjející se varianty a mutující druhy virů chřipky, a bez ohledu na to aby se viry stali na MMS imunní. MMS je širokospektrální dezinfekční prostředek, a je úplně odlišný od antibiotik ve svém přístupu k zabíjení virů a bakterií. Více informací o tom jak MMS funguje, se dočtete na našich stránkách v sekci "Jak funguje MMS".

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=143
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum