Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Alternativa antibiotik


Dávkování
Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného (MMS) a 5ti násobné množství aktivátoru - 10% kyseliny citrónové. Roztok se promíchá krouživým pohybem sklenice a nechá 3 minuty stát. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody, ovocné šťávy nebo bylinkového čaje a po vypití zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost roztoku. Vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle (do 10 minut), nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost.

Množství dávky MMS1 se liší podle nemoci, ale platí zásada, že třeba začít vždy pouze s jednou kapkou MMS1 (+ 5 kapek aktivátoru) a dávku postupně po kapce zvyšovat. U dětí nebo velmi nemocných lidí je dobré začít pouze s poloviční či čtvrtinovou dávkou. Pokud jste alergičtí na kyselinu citrónovou, lze použít k aktivaci i ocet CH3COOH  (stejný počet kapek jako při použití kyseliny citronové). Kapátko střední velikosti se dá sehnat v lékárně nebo v internetových prodejnách zaměřených na prodej MMS1, MMS2 a přídavných produktů na jejich aplikaci.

Účinky MMS versus účinky antibiotik
Opakované a nadměrné užívání antibiotik vede k oslabení imunitního systému, protože choroboplodné zárodky jsou pomocí antibiotik zlikvidovány dříve, nežli si proti nim vytvoří imunitní systém dostatečně kvalitní protilátky. Při opakovaném setkání se stejným mikrobem může tedy dojít k opakovanému onemocnění. Nyní již však má tento mikrob patrně vytvořenou resistenci vůči tomu antibiotiku, kterým byl pacient posledně léčen. Pro zvládnutí klinicky stejné choroby je nutné nasadit odlišné antibiotikum. Když choroba pravidelně recidivuje těmto rizikům se pacient nevyhne.

Naproti tomu MMS, jako minerální doplněk působí, skoro jako super nabíječka imunitního systému, jeho léčebné účinky spočívají v aktivování a pomoci vlastnímu imunitnímu systému, k jeho posílení natolik, že pak překoná mnoho nemocí (chřipka, nachlazení, alergie…) často do 24 hodin.
Co je imunita? Imunita je obrana organizmu proti cizí škodlivině. V průběhu života se mění, lze ji podpořit zdravým způsobem života nebo naopak oslabit nadměrným užíváním léků.

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum