Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Chřipka a další parazitární infekce


Dávkování
Do suché sklenice kápněte 1 kapku MMS1 a 5 kapek kyseliny citrónové nebo citronu. Počkejte 3 minuty, dolijte sklenici do poloviny vodou, a co nejdříve vypijte.

Pokud nebudete do hodiny pociťovat nevolnost, užijte o jednu kapku MMS více (vždy aktivujte MMS1 5 krát větším množstvím 10% kyseliny citrónové) a takto zvyšujte každou hodinu počet užitých kapek o jednu, nejvýše však na množství 6 kapek, a užívejte 12 hodin.

U nemocného člověka je předpoklad, že se dostane ze začátku nejvíc na úroveň 3 - 4 kapek bez nevolnosti, protože jeho tělo je plné bakterií a virů. Nevolnost ukazuje, že MMS zabíjí patogeny, a přestože se mnohým po takovém radikálním přečistění výrazně polepšilo, nevolnost není žádoucí. Lepší je se přizpůsobit schopnosti vašeho těla vyplavit zbytky zničených patogenů a léčit se pomaleji. Vyhnete se tak nevolnosti, která může mít až podobu zvracení nebo krátkodobé průjmu. V takových případech do ukončení nevolnosti vysaďte MMS; pak však snižte množství kapek MMS na počet, který vám nedělal problémy, a hned začněte užívat dál.

Pokud se budete cítit dobře před ukončením 12 hodinového užívání, můžete užívání MMS ukončit. Pokud však nejste úplně vyléčen, pokračujte v užívání déle. Pokud vážíte přes 100 kg, možná bude pro vás potřebné zvýšit množství MMS z 6 na10 kapek. U dětí je naopak třeba dávku snížit na polovinu nebo čtvrtinu.

Účinky MMS při chřipce
Na rozdíl od antibiotik a všech očkovacích látek, aktivované MMS zabírá a ničí všechny patogeny bez ohledu na kmeny nebo vyvíjející se varianty a mutující druhy virů chřipky, a bez ohledu na to aby se viry stali na MMS imunní. MMS je širokospektrální dezinfekční prostředek, a je úplně odlišný od antibiotik ve svém přístupu k zabíjení virů a bakterií. Více informací o tom jak MMS v tele funguje, se dočtete na našich stránkách v sekci "Jak funguje MMS".

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=60
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=5&t=23
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum