Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Popáleniny (sluncem, ohněm, teplem)


Dávkování
MMS jako sprej je vhodné použít na popáleniny způsobené sluncem, ohněm, či jinými žeravými předměty. Na přípravu MMS na popáleniny můžete, ale také nemusíte použít aktivátor.
Do láhve dejte 20 kapek MMS a přidejte 100 kapek kyseliny citrónové a krouživým pohybem promíchejte, počkejte 3 minuty a potom doplňte láhev vodou. Roztok zůstává čerstvý po dobu asi 3 dnů. Proto zůstává čerstvý tak dlouho, protože je silnější. Jakmile se rozpustí v těle, tak se rychle rozpadá. Na kůži se rozpadne, když uschne. MMS ve spreji málokdy způsobí píchání, pálení nebo bolest, ale může se to stát. Pokud se to stane, vylijte 1 / 2 kapaliny z láhve a naplňte ji vodou. Takto zředíte o 50%. Pokud to stále štípe, pak zřeďte stejným způsobem. V ředění pokračujte, dokud to nebude štípat. Používejte s odstupem jedné hodiny, dokud bolest nezmizí. Večer před spaním opláchněte čistou vodou, osušte a znova ošetřete sprejem před lehnutím do postele. U dětí do 2 let navrhuji roztok se zředit nejméně dvakrát nebo aktivovat pouze 5 kapek MMS namísto 20.

Účinky MMS při popáleninách
Popáleniny se zahojí díky šetrné dezinfekci a neutralizování kyselosti v okolí ran za 1 / 4 normálního času hojení. Pokud nemáte rozprašovač (prázdný rozprašovače tvořící jemnou mlhu se dá také koupit v e-shopech). MMS při léčbě poranění na rozdíl od dezinfekčních prostředků, jako jsou alkohol, peroxid vodíku či jód, nenarušuje tkáň či zdravé buňky, a umožní vyléčit popálení rychleji a šetrněji.
Kožní problémy ošetřené MMS mohou u jedné osoby z tisíce více štípat a ještě se zhoršit. Pokud se tak stane, je to stav, který trvá dlouhou dobu. Je to velmi vzácné.Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum