Copyright © 2011 MMSkapky.cz
Všechna práva vyhrazena.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.webareal.sk/mms-kvapky | www.Vylec-Se.cz

Hepatitida


Dávkování
Pacienti by potřebovali 15 kapek dvakrát denně, ale jejich organizmus toto množství obyčejně netoleruje. Jejich imunitní systém bezprostředně po požití 15 kapek zaútočí na onemocnění příliš prudce. Začínejte s dvěma kapkami, a jestli se vám neudělá nevolno, zkuste v příští dávce později v tentýž den tři. Kdyby vám po nich bylo nevolno, zkuste ještě ten samý den další dávku, ale o kapku nižší. Pokračuje s třeba jedinou kapkou tak dlouho, až ji nemocný může vzít, aniž by mu bylo špatně. A potom dávku můžete navýšit na dvě. Většina lidí může začít se dvěma kapkami. Pak postupně navyšujte počet kapek tak dlouho až nemocný bude moci bez potíží vzít 15 kapek dvakrát denně. Buďte opatrní a vyhněte se vyvolání stavu nevolnosti, protože to často způsobí, že se lidé začnou braní MMS bát a nebudou ochotni začít znovu. Pamatujte, že MMS je pouze zdravotní nápoj obsahující minerální doplněk představující dávky munice pro imunitní systém. Člověk si na to musí zvyknout.

Účinky MMS při
Hepatitida je infekční virové onemocnění jater. Viry v játrech vyvolávají zánět a poškozují ji. Nejrozšířenější jsou hepatitida A, B a C. MMS je v podstatě velmi zásaditý roztok, který když se dostane do krve ničí vše, co oslabuje a degeneruje naše zdraví. Molekula MMS napadá viry, nemocné, překyselené, degenerované buňky odebere-vytrhne z nich několik elektronů a tím jejich úplně deaktivizuje - usmrtí. Když užíváme tento produkt, tak je v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitaminy, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takové míry, že se jejich dosud podávaná množství mohou snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků jako např. zvýšené energie, vitality, rychlého uzdravování a regenerace celkového organizmu.

Linky
http://forum.mms-kapky.cz/viewtopic.php?f=32&t=79

Co je MMS?
Nemoce a MMS
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
Kde koupit MMS?
Dávkování MMS
MMSFórum